Spotkanie absolwentów

W dniu 29.06.2004r grupa absolwentów rocznika 1954 spotkała się z okazji swojego piędziesięciolecia egzaminu dojrzałości. Z prawdziwym wzruszeniem chodziliśmy po korytarzach naszej starej "Budy". Byliśmy też w naszych klasach, siedzieliśmy na swoich dawnych miejscach wspominając radości, smutki a także liczne przeżycia związane z pobytem w szkole.
Duże wrażenie wywarł na nas nowy obiekt szkolny - obecne liceum.
Jakże inna to Szkoła, doskonale wyposażona, pełna komputerów i rozlicznych środków dydaktycznych.
Szczególnie zapisze się w naszej pamięci sala tradycji Szkoły oraz galeria tablo. Z wielkim przeżyciem popatrzyliśmy na nasze tablo z 1954 roku i niejednemu z nas zakrecilła się łezka w oku, kiedy spojrzał na swoją i innych koleżanek i kolegów młodą, pełną życia twarz. Ale mimo uplywu tylu lat jesteśmy młodzi duchem i z radością o dwiedzamy Szkołę która wprowadziła nas w życie.
Na spotkaniu były osoby:
Magdalena Goj