Państwowa Inspekcja Pracy w LO im. Mieszka I w Zawadzkiem

Dnia 14.11.2004r w naszej szkole została przeprowadzona kontrola pomieszczeń szkoły przez Państwową Inspekcję Pracy. W skład komisji wchodzili: Mateusz Matuszczyk, Andrzej Pruski, Wojciech Jagoda, Zuzanna Grabińska oraz Tomasz Puzik czyli ... nasi uczniowie ;)
     Po zakończeniu całej inspekcji okazało się, że każda z klas nadają się do użytku i jest przyjazna uczniom oraz nauczycielom. A otrzymanie zgody na dalszą pracę w klasie było bardzo trudne ! Komisja sprawdzała wszystko: czy ściany są proste, okna szczelne, czy nauczyciel ma symetryczne okulary oraz czy jest odpowiednia wilgoć w kwiatkach.
Gdy coś nie zgadzało się z normami Unii Europejskiej został wypisany mandacik, za który oczywiście musiał zapłacić dyrektor :)
    Mamy nadzieję, że klasy dalej będą tak sprawne i jeszcze długo będą służyć uczniom naszej szkoły.
    Tylko co będzie, gdy zjawi się prawdziwa komisja Państwowej Inspekcji Pracy, a nauczyciele będą przekonani, że znowu chcemy zrobić im kawał?

Zuzanna Grabińska