Finał konkursu wwwPupilpower 2004

Konsul brytyjski zorganizował ogólnopolski konkurs wwwPupilpower Competition 2004 polegający na przygotowaniu prezentacji multimedialnej w języku angielskim. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Zawadzkiem wzięli w nim udział.
Nasza praca podzielona była na 5 kategorii: film fantazy, stereotypy o Polakach, wizja szkoły przyszłości, nasz region i szkoła. Drużynę liceum reprezentowało siedmioro uczniów: Anna Kozioł, Magda Laburda, Sandra Paździor, Irena Jochemczyk, Dominika Kowalik, Malwina Wyrwich i Tomasz Lepiorz. Pod czujnym okiem Zdzisława Żuchowskiego i Romana Szczerbatego. Cały projekt dostępny jest w Internecie pod adresem: http://zawadzkie_pc2004.eopolszczyzna.pl
Prezezntacja została zakwalifikowana do finału ogólnopolskiego, który odbył się 1 czerwca w warszawskim teatrze "Roma". Przybyło na nią wielu gości nie tylko z Polski ale także z Wielkiej Brytani w tym słynny angielski pisarz "fantazy" Terry Pratchett. Prace podzielone były na dwie kategorie: gimnazjum i liceum. W finale rywalizowało ze sobą 12 szkół z całej Polski. W finałowej prezentacji nasi uczniowie zajęli III miejsce, po czym otrzymali nagrody z rąk pisarza.