Rajd "Regolowiec 2005"

Dnia 30.04.05r. odbył się XXIV rajd rowerowy Regolowiec. Uczestnikami rajdu były grupy piesze jak mi rowerowe. Trasa wiodła koło działek, a następnie dążyliśmy ku drodze strzeleckiej. Przejeżdżając przez nią dojechaliśmy do zameczku, przy czym zrobiliśmy sobie krótką przerwę. Następnie ruszyliśmy w stronę Regolowca. Na miejscu czekał na nas tradycyjnie bigos :- ) , który wszyscy jedli z wielkim apetytem. Po posiłku, dla rozrywki zagraliśmy w piłkę. Odbyło się wiele konkursów, w których brali udział uczniowie z naszej szkoły. W konkursie na temat naszego Regionu, udział brał Mateusz Matuszyk, a na temat Nadleśnictwa Zawadzkie udział brała Monika Meinel. Obaj zajęli I miejsca :-D.
     Mamy nadzieje, że wszyscy świetnie się bawili i pojadą na rajd jeszcze nie jeden raz.

Monika Meinel kl. 1d