Zabawa walentynkowa

13 lutego b. r w Liceum Ogólnokształcącym w Zawadzkiem odbyła się zabawa taneczna. Została zorganizowana z okazji zbliżających się walentynek- święta obchodzonego 14 lutego. Każdy mógł przyjść z osobą towarzyszącą, dlatego też w szkole pojawiły się nowe osoby- między innymi z gimnazjum oraz technikum.

W czasie, kiedy wszyscy tańczyli, otwarty był sklepik szkolny, gdzie można było kupić słodycze oraz napoje. W szkole byli również nauczyciele, którzy pilnowali bezpieczeństwa oraz tego, aby panowała dobra atmosfera.

Około godziny 17 na Sali gimnastycznej pojawiły się pierwsze osoby tańczące. Ze względu na zbliżające się święto Św. Walentego, w którym zakochani wyznają sobie nawzajem uczucia, na zabawę przyszło wiele par.

Zabawa taneczna, która odbyła się w poniedziałek była również dobrym powodem do sprawdzenia swoich umiejętności tanecznych. W naszej szkole organizowany jest kurs tańca, dlatego osoby które w nim uczestniczą znają wiele układów tanecznych. Dlatego właśnie podczas potańcówki można było wykorzystać swój talent.

Niestety…wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Zabawa poniedziałkowa ostatecznie skończyła się około godziny 22. O tym, jak podobała się uczniom potańcówka, świadczy ilość osób, które w niej uczestniczyły. Można powiedzieć, iż zainteresowani byli nie tylko uczniowie liceum ale również innych szkół. Po ilości  osób, które znajdowały się tego dnia w szkole,  nie trudno było zauważyć, że zainteresowanie młodzieży takiego typu rozrywką nie jest małe.

Agnieszka Kulińska