"Dzień Wiosny 2007"

W pierwszy dzień wiosny nasza szkoła tętniła życiem i Ruchem. Ponieważ RUCH był tematem wodzącym, wszystko wiązało się właśnie z tym pojęciem. Każda klasa wystroiła przeznaczoną sobie salę, która została poddana ocenie jury. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1d.
Nitki, które rozwieszono po całej klasie stworzyły niezły labirynt, który zachwycił, ale także sprawił trudności jury. Następnie wszyscy przeszli do sali gdzie pierwsze klasy zaprezentowały „coś “ o sobie. Po pięknych prezentacjach multimedialnych i scenach z życia pierwszaków nadszedł czas na klasy drugie. Starsi koledzy przedstawili nam propozycje hymnu szkolnego. Było nam troszeczkę szkoda najstarszych uczniów, którzy w tym czasie mieli lekcje. Dzień wiosny na pewno wpłynął pozytywnie na nauczycieli i trzecioklasiści mieli troszkę luzu. Chociaż za oknami można było zobaczyć jeszcze zimę, w naszych sercach gościła już wiosna.

Justyna Zemela